SLEVA 100 Kč na celou objednávku, kterou můžete kombinovat i s množstevní slevou. Využijte kód: MINUS100

O obrazech

O obrazech

Každý obraz Dekobraz je ručně vyhotovený přímo v naší firmě.

 
 

Víme, že chcete mít na stěne naše fotografie zavěšené co nejdéle, proto fotografie tiskneme špičkovou profesionální 12-inkoustovou technikou značky Canon IPF 8300, pigmentovými inkousty Canon Lucia EX s ostrým rozlišením 2 400 x 1 200 dpi.

 
 

Pracujeme ekologicky a nepoužíváme ředidla. Používáme tisk s pigmentovými inkousty, které jsou dražší, ale nezapáchají a nejsou zdraví škodlivé. Životnost výtisku je nejméně 50 let bez vyblednutí a ztráty barevnosti. Tiskneme na značková plátna, přímo určené na digitální tisk.

 
 

Obrazy jsou napnuté na kvalitní masivní smrkové dřevěné rámy hloubky 20 mm, které vlastnoručně opracujeme. Větší rozměry rámů maji vnitřné žebrování pro ješte větší stabilitu.

 
 

Umíme obrazy vytisknout na libovolnou velikost plátna podle Vašich představ a prizpůsobíme i velikost dřevěných rámů, až do rozměrů 120 x 80 cm.

 
 

Obrazy sú vytištěné na plátno a natažené na tzv. blindrám, který zůstává uvnitř, a je tak po dokončení obrazu zepředu neviditelný. Potištěné jsou i okraje, ale na přání bez příplatku uděláme i obraz s bílými okraji, anebo s potiskem jakékoliv jiné barvy.

 
 

Ruční natažení plátna na rám je technika vyžadující preciznost a zkušenosti. Po vytištění je plátno starostlivě ručně napnuté na dřevěný rám a připevněné ocelovými sponkami. V rozích je plátno zalomené dovnitř aby nedošlo k přerušení motivu na okrajích.

 
 

Naše obrazy mají na zadní straně standardně háček na zavěšení, větší rozměry 2 ks.

 
 

Obrazy jsou bezpečně zabalené na přepravu k Vám a pojištěné pro případné škody způsobené při přepravě. Když sa Vám foto obraz nebude líbit, můžete nám ho jednoduše vrátit do 14 dnů a my Vám vrátime peníze.